|
jest na dworcu głównym parking na którym można zostawić samochód na czas wyjazdu do wawy? nie orientujecie sie ile kosztuje taki całodniowy postój i czy są problemy z miejscami?
edit - tam w gre wchodzi tylko galeria i 50zł?
Ostatnio edytowane przez warkatm : 13.03.2015 o godz. 21:05.
|