PiVoSH92 napisał(a):

|
@Viper - ano taka, że Brożkowi posadzenie na ławce pokaże, że nie jest ten jedyny. Bardziej pojmowałbym to jako działanie na jego psychikę.
|
Ale ja właśnie do tego pije. Racja z jednej strony nie mamy równorzędnego napastnika. Z drugiej strony jak Brożek ma nie strzelać, lepiej postawić na młodego zawsze jest jakaś szansa, że zaskoczy. Jak nie to zawsze ten czas spędzony na boisku to szansa na doświadczenie czy obycie się z ekstraklasą. Kurczowego trzymania się tych zawodników przez Smudę nie jestem w stanie zrozumieć.
Dudka partoli grę na DP? niech gra Lech, też będzie pewnie partolił. Z tą różnicą, że Lech daje szanse na rozwój a Dudka to będzie już ciągły regres.