Wyświetl pojedynczy post
luczyk
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 13.03.2015, 18:06
Pewnie Kaziu ma klauzule pozwalająca rozwiązać kontrakt bez odszkodowania w przypadku braku awansu do pucharów