Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3327
Stary 13.03.2015, 17:15
Ktoś się zgodził na taką, a nie inna jego pensję, więc najazdy akurat za to są bezsensowne.
Ja co prawda czuję ulgę, że go pożegnano, ponieważ nic już Wiśle nie dawał, ale jedno muszę przyznać, Smuda nigdy nie odpadł w pucharach z niżej notowanym rywalem - jak np. Skorża.
Odpowiedz cytując