Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31435
Stary 13.03.2015, 15:54
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
RN został stworzony znikąd, jest to ruch, który wyprowadził na ulice dziesiątki tysięcy ludzi na 11 listopada.
To RN swoją siłą uwodzenia sprawia, iż tak dużo młodych przybywa, co roku na Marsz Niepodległości? Wolne żarty. Większość młodych jest tam, bo, po prostu chce. Jakieś 90% z nich ma wyjebane na, to, że istnieje taki twór jak RN. Są tam, po prostu z tego powodu, iż tak dyktuje, im odradzający się coraz bardziej w młodych sercach i rozumach patriotyzm. Ruch Narodowy próbuje upartyjnić, to wielkie ponadpartyjne dzieło i spijać śmietankę. Dla Twojej wiadomości niestety nieskutecznie. Młodzi nie chcą bawić się w partyjne gierki Bosaka i Winnickiego, którzy próbują coś w ten sposób ugrać dla siebie. Chcą uczcić ten wielki moment w historii naszej Ojczyzny. Tylko i aż tyle.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!