Jaroo1 napisał(a):

|
RN został stworzony znikąd, jest to ruch, który wyprowadził na ulice dziesiątki tysięcy ludzi na 11 listopada.
|
To RN swoją siłą uwodzenia sprawia, iż tak dużo młodych przybywa, co roku na Marsz Niepodległości? Wolne żarty. Większość młodych jest tam, bo, po prostu chce. Jakieś 90% z nich ma wyjebane na, to, że istnieje taki twór jak RN. Są tam, po prostu z tego powodu, iż tak dyktuje, im odradzający się coraz bardziej w młodych sercach i rozumach patriotyzm. Ruch Narodowy próbuje upartyjnić, to wielkie ponadpartyjne dzieło i spijać śmietankę. Dla Twojej wiadomości niestety nieskutecznie. Młodzi nie chcą bawić się w partyjne gierki Bosaka i Winnickiego, którzy próbują coś w ten sposób ugrać dla siebie. Chcą uczcić ten wielki moment w historii naszej Ojczyzny. Tylko i aż tyle.