Cytat:
|
Jasne PiSowcy zapraszani do TVP czy TVN - z reguły 3/4 na 1 + "obiektywny"prowadzący a Ty oczekujesz że zdominują przekaz .
|
Oczywiście, że PiS jest gnojony w mediach ale ma tę przewagę, że jest jedyną znaczącą partią opozycyjną. Mają z tego względu więcej do powiedzenia i większą siłę przebicia, przykładowo jak zrobią konferencję prasową to się ktoś na niej pojawi a nie tak jak nie raz u Korwinów czy RNu. PiSowcy występują w większej ilości programów informacyjnych czy publicystycznych = mają więcej czasu i możliwości do walki w eterze z PO.
Cytat:
|
Na czym ma polegać "danie szansy"?
|
Nie, nie, nie, nie na tym. Po prostu na tym, że jak kilka lat temu na horyzoncie pojawiały się Korwiny (mówię o tych Korwinach, które zaczęły być bardziej aktywne i widoczne niż te Korwiny z przed kilkunastu lat) i Ruchy Narodowe to trzeba było na każdym kroku po nich nie jechać, nie oczerniać wszystkich od władz partii po osoby popierające je.
Jedyne aktywne grupy społeczne jeśli chodzi o młodzież to kibice, tworzący się ruch narodowy i wyborcy Korwina. Zauważ, że PiS od zawsze ma na te wszystkie grupy wyjebane. Raz był jakiś romansik z kibolami kilka lat temu przed, którymiś wyborami ale szybko się skończył. Dlaczego tak się dzieje? Bo PiS mówi tymi słowami co cały układ, oni na białe mówią czarne i na odwrót. Jak mainstream zrobił złych ludzi z kiboli to PiS też tego środowiska niezbyt toleruje. Jak media zrobiły z Marszu Niepodległości imprezę dla chuliganów to PiS też się od tej imprezy odciął a mógł chociaż podać zawsze kilka faktów, które pokazują, że MN to ustawka (np ilość osób zatrzymanych kontra ilość osób z postawionymi zarzutami lub ukaranych). Ale oni mają gdzieś polską ulicę i młodych. Oni chcą zmian na ich miarę czyli dalszej stagnacji, zmiany podatku VAT o 1 czy 2%, wieku emerytalnego na 65 i 60 lat itp
RN został stworzony znikąd, jest to ruch, który wyprowadził na ulice dziesiątki tysięcy ludzi na 11 listopada. Nie chcę mówić, że im się za to dozgonna chwała należy, chcę tylko Ci powiedzieć, że dziwne jest, że ten patriotyczny PiS nigdy nie podjął się tego aby ludzie zaczęli wychodzić właśnie przy takich okazjach na ulicę, żeby jakoś zaktywizować ludzi.
Oczywiście co do Żołnierzy Wyklętych czy muzeum PW to zgoda. To jest zasługa PiSu - muzeum, i po części - ale już się nie dowiemy jakiej - to, że dziś tak wielu pamięta o ŻW. Ale tu też, manifestacje i większa "moda" na pamięć o ŻW czy patriotyzm zaczął się po rządach PiSu więc nie wiem czy to do końca ich zasługi.
Cytat:
|
Ja pier....le o co najmniej 10 lat PiS jedzie po Tusku i PO - i z jednej strony za to ich atakują że za mało kompromisowi i powinni siedzieć cicho skupić się na swoim programie, z drugiej strony tacy jak Ty atakują że za mało atakują - a prze ch...em czyt.góralskim supermenem jest niejaki Wipler. Czepiać się jednego głosowania mając przed sobą setki innych głosowań na których PiS głosował "jak trzeba" jest nie hipokryzją ale HIPOKRYZJĄ
|
Tu się nie rozumiemy. Mi nie chodzi o paplanie ozorem dla samego paplania ozorem. Powiem na przykładzie Smoleńska. Wiele czasu poświęcono na tę sprawę, tysiące przegadanych godzin, tysiące debat, tysiące stron w gazetach. Tylko wiesz co zrobił źle PiS? To, że zamiast punktować tych s....ysynów z PO - oddanie śledztwa Rosji, brak oddania Tupolewa do Polski, filmiki z tym jak Ruski rozbijają wrak Tupolewa itp itd - to co drugie słowo w tej sprawie brzmiało "zamach, trotyl, brzoza". O to się rozchodzi, że oni zamiast punktować POwców to moim zdaniem specjalnie, robią szopki i cyrk ze wszystkiego.
Afera taśmowa była to też się skupili na pianiu i "odwoływaniu" Tuska, a może trzeba było rozłożyć bardziej sprawę na czynniki pierwsze i spróbować docierać do Polaków z ważnymi faktami, które wynikały z tej afery, może trzeba było się skupić na dojechaniu Zdradka czy Sienkiewicza?
Cytat:
|
Wipler już pokazał kulturę- widziałes Kaczyńskiego czy Macierewicza nawalonych w środku nocy? Doceń to bo standardy na prawicy może niedługo Wipler wyznaczać
|
[IMG]http://
Cytat:
|
Jasne PiSowcy zapraszani do TVP czy TVN - z reguły 3/4 na 1 + "obiektywny"prowadzący a Ty oczekujesz że zdominują przekaz .
|
Oczywiście, że PiS jest gnojony w mediach ale ma tę przewagę, że jest jedyną znaczącą partią opozycyjną. Mają z tego względu więcej do powiedzenia i większą siłę przebicia, przykładowo jak zrobią konferencję prasową to się ktoś na niej pojawi a nie tak jak nie raz u Korwinów czy RNu. PiSowcy występują w większej ilości programów informacyjnych czy publicystycznych = mają więcej czasu i możliwości do walki w eterze z PO.
Cytat:
|
Na czym ma polegać "danie szansy"?
|
Nie, nie, nie, nie na tym. Po prostu na tym, że jak kilka lat temu na horyzoncie pojawiały się Korwiny (mówię o tych Korwinach, które zaczęły być bardziej aktywne i widoczne niż te Korwiny z przed kilkunastu lat) i Ruchy Narodowe to trzeba było na każdym kroku po nich nie jechać, nie oczerniać wszystkich od władz partii po osoby popierające je.
Jedyne aktywne grupy społeczne jeśli chodzi o młodzież to kibice, tworzący się ruch narodowy i wyborcy Korwina. Zauważ, że PiS od zawsze ma na te wszystkie grupy wyjebane. Raz był jakiś romansik z kibolami kilka lat temu przed, którymiś wyborami ale szybko się skończył. Dlaczego tak się dzieje? Bo PiS mówi tymi słowami co cały układ, oni na białe mówią czarne i na odwrót. Jak mainstream zrobił złych ludzi z kiboli to PiS też tego środowiska niezbyt toleruje. Jak media zrobiły z Marszu Niepodległości imprezę dla chuliganów to PiS też się od tej imprezy odciął a mógł chociaż podać zawsze kilka faktów, które pokazują, że MN to ustawka (np ilość osób zatrzymanych kontra ilość osób z postawionymi zarzutami lub ukaranych). Ale oni mają gdzieś polską ulicę i młodych. Oni chcą zmian na ich miarę czyli dalszej stagnacji, zmiany podatku VAT o 1 czy 2%, wieku emerytalnego na 65 i 60 lat itp
RN został stworzony znikąd, jest to ruch, który wyprowadził na ulice dziesiątki tysięcy ludzi na 11 listopada. Nie chcę mówić, że im się za to dozgonna chwała należy, chcę tylko Ci powiedzieć, że dziwne jest, że ten patriotyczny PiS nigdy nie podjął się tego aby ludzie zaczęli wychodzić właśnie przy takich okazjach na ulicę, żeby jakoś zaktywizować ludzi.
Oczywiście co do Żołnierzy Wyklętych czy muzeum PW to zgoda. To jest zasługa PiSu - muzeum, i po części - ale już się nie dowiemy jakiej - to, że dziś tak wielu pamięta o ŻW. Ale tu też, manifestacje i większa "moda" na pamięć o ŻW czy patriotyzm zaczął się po rządach PiSu więc nie wiem czy to do końca ich zasługi.
Cytat:
|
Ja pier....le o co najmniej 10 lat PiS jedzie po Tusku i PO - i z jednej strony za to ich atakują że za mało kompromisowi i powinni siedzieć cicho skupić się na swoim programie, z drugiej strony tacy jak Ty atakują że za mało atakują - a prze ch...em czyt.góralskim supermenem jest niejaki Wipler. Czepiać się jednego głosowania mając przed sobą setki innych głosowań na których PiS głosował "jak trzeba" jest nie hipokryzją ale HIPOKRYZJĄ
|
Tu się nie rozumiemy. Mi nie chodzi o paplanie ozorem dla samego paplania ozorem. Powiem na przykładzie Smoleńska. Wiele czasu poświęcono na tę sprawę, tysiące przegadanych godzin, tysiące debat, tysiące stron w gazetach. Tylko wiesz co zrobił źle PiS? To, że zamiast punktować tych s....ysynów z PO - oddanie śledztwa Rosji, brak oddania Tupolewa do Polski, filmiki z tym jak Ruski rozbijają wrak Tupolewa itp itd - to co drugie słowo w tej sprawie brzmiało "zamach, trotyl, brzoza". O to się rozchodzi, że oni zamiast punktować POwców to moim zdaniem specjalnie, robią szopki i cyrk ze wszystkiego.
Afera taśmowa była to też się skupili na pianiu i "odwoływaniu" Tuska, a może trzeba było rozłożyć bardziej sprawę na czynniki pierwsze i spróbować docierać do Polaków z ważnymi faktami, które wynikały z tej afery, może trzeba było się skupić na dojechaniu Zdradka czy Sienkiewicza?
Cytat:
|
Wipler już pokazał kulturę- widziałes Kaczyńskiego czy Macierewicza nawalonych w środku nocy? Doceń to bo standardy na prawicy może niedługo Wipler wyznaczać
|
Chciałem wstawić zdjęcie z Magdalenki jak chłopaki piją ale znalazłem tylko ŚP Lecha Kaczyńskiego więc usuwam żeby nikogo nie urazić. Wolę już tego Wiplera z zapitą mordą niż ludzi co udają katolików a biegają w jakichś żydowskich czapeczkach na głowie. Wpisz(cie) sobie w internecie frazę na ten temat to wyskoczy nie jedno zdjęcie Kaczyńskiego w tym żydowskim czymś. Dziwne.