Leniu Mirosławie Jankowski
wku*wia mnie ta nieporadność ludzi pracujących w klubie.
gdzie są te akcje marketingowe

?!
gdzie są filmiki ?!?! liczycie na to, że kibie sami stworzą sobie reklamę

to tak ku*wa nie działa !!!!
jest zajebisty Dyrektor od marketingu to niech się ku*wa ruszy !!!!! 9 tys ludzi na trybunach to nie pamiętam od odania nowego stadionu, porażka. Do roboty LENIU MIROSŁAWIE JANKOWSKI, czy może chuja sie znasz na swojej robocie ?!
kibice w międzyczasie stworzyli już 4 filmiki promujące Derby.
internet wrzy już od Derbów, a klub milczy przed najważniejszym meczem sezonu !
gdzie są plakaty, gdzie są promocje i zniżki dla długoletnich fanów ?!
gdzie zapowiedzi, gdzie drużyna i trener zwracająca się do swoich fanów

?!!!
pytam się gdzie ten klubowy marketing przed najważniejszym meczem, który może przynieść wam najwięcej kasy

