|
Na prawicy ludzie dzielą się na tych, ktorzy chca byc trendy i popieraja PiS, UE, Waszyngton, żydów, machaja "szabelką" wobec Rosji, wspierają nazistów z Ajdaru, Azowa, upowców w Kijowie i Lwowie, zwalczają Polaków na Litwie, itp. I chcą od czasu do czasu usłyszeć od Gówno Prawdy, Michniki i Blumsztajna, od Paradowskiej czy Olejnik czy o tefałenu i Lisa, że sa jednak cywilizowani, i ze kiedyś może dostąpią zaszczytu wejścia do salonu z wiatrołapu.
Oraz na tych, którzy kierują się tylko interesem Państwa i Narodu Polskiego, niezależnie od miejsca gdzie ten Naród Mieszka. Myślą racjonalnie o naszych interesach i polityce zagranicznej. Nazywaja też rzeczy po imieniu bez owijania w bawełne i szukania poklasku u gnid dziennikarskich i politycznych.
|