Reserve napisał(a):

Ależ on zeszmacił się sam. Wiem że mając taki kontrakt to trudno oczekiwać dymisji, ale:
1. Fakt nazywania piłkarzy "za 5 zł" jest niedopuszczalny. I to przed jakimkolwiek występem w drużynie. Nie wiadomo jak silni psychicznie są Jović i Barrentios (mogłem pomylić się w nazwisku). Jeśli są słabi - Smuda spaliłby ich na starcie gdyby ten wywiad do nich doszedł. Dostajesz informację że klub ściągnął Cię jedynie jako zapchajdziurę i nie zagrzejesz tu miejsca zbyt długo.
2. Franek "U mnie bez zmian" Smuda zeszmacił się już długo długo przed Wisłą, a nawet Ratyzboną. Nigdy nie przyznał się do błędu po Euro 2012. Nawet twierdził że wykonał znakomitą robotę przygotowując grunt pod następną kadrę. I tak było nawet po spuszczeniu do 3 ligi Regensburga.
|
Smuda nie jest najlepszy w stosowaniu metafor, ale o tym wszyscy wiemy i nawet nie wymagamy

.
Tu chodzi jednak o skalę i jad bijący z wypowiedzi. No i oczywiście mylisz się. SMuda zeszmacił się jeszcze przed przyjściem na świat

.