I co? okazuje się że za aferą taśmową stał PiS.
http://fakty.interia.pl/prasa/news-g...ad,nId,1697590.
"Zdaniem dwójki kelnerów, nielegalne nagrania ważnych osób w państwie miały obalić rząd, w zamian za nie sprawcy mieli dostać "nagrodę od PiS". "
Bardzo jestem ciekaw czy powyższa rewelacja serwowana GW przez stanie się kolejną przesłanką do tego, aby co niektórzy na tym forum zaczęli rozwijać swoje koncepcje o "żydowskim Pisie"?