Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31423
Stary 13.03.2015, 08:26
I co? okazuje się że za aferą taśmową stał PiS.http://fakty.interia.pl/prasa/news-g...ad,nId,1697590.
"Zdaniem dwójki kelnerów, nielegalne nagrania ważnych osób w państwie miały obalić rząd, w zamian za nie sprawcy mieli dostać "nagrodę od PiS".
"
Bardzo jestem ciekaw czy powyższa rewelacja serwowana GW przez stanie się kolejną przesłanką do tego, aby co niektórzy na tym forum zaczęli rozwijać swoje koncepcje o "żydowskim Pisie"?