Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31422
Stary 13.03.2015, 01:29
[QUOTE=Jaroo1;1393973]

Cytat:
ad1. Rozumiem że jako osoba popierająca PiS Twoim zdaniem: "nie chcę dobra Polski i chcę aby Kabzę nabijał sobie jakiś Kaczyński"?
2. Jakich to rzeczy nie robi RN, które robią PiSowcy? Nie współpracują z byłymi ubolami? Nie wymuszają pieniędzy od Bogu ducha winnych ludzi? Nie chleją z Kobylańskim?[/QUOTE

1, źle rozumiesz. Moim zdaniem możesz chcieć dobrze popierając PiS. Po prostu jesteś na tyle zmanipulowany, że nie docierają do Ciebie argumenty przeciw PiSowi. Chcesz dobrze ale glosujesz na złych ludzi. Tak samo jak masa lemingów z PO. Oni przecież też chcą dobrze, ich zdaniem rządy Po są ok więc na nich głosują.
2. W tej dyskusji o Żydach widać, że nie docierają do Ciebie argumenty przeciw PiSowi. Starasz się wmawiać ludziom, że mają jakieś problemy z Żydami ale tylko wtedy gdy dotyczy to PiSu w sytuacji gdzie każdy chyba jasno się w tym temacie wypowiedział, że do samych Żydów (jak rozumiem tych polskich Żydów bo chyba nikt by nie chciał żeby tu jakiś rodowity Żyd, Niemiec czy Rusek przyjechali się rządzić) nic nie ma. Problem pojawia się wtedy gdy jakiś Polak a szczególnie polski Żyd zaczynają mataczyć na stronę Izraela.
3. Myślę, że Żydom trzeba się bacznie przyglądać bo już z samego nadania są potencjalnymi zdrajcami polskich interesów narodowych, co tak jak pisałem wyżej nie oznacza, że jak ktoś jest Żydem to od razu musi być wyklęty. I jako ten leming PiSowski nie rozumiesz tego, że nikt nie będzie Brauna wyzywał za jego korzenie dopóki nie zacznie działać na rzecz interesów Izraela oraz nie rozumiesz tego, że te docinki odnośnie Żydów w PiSie zaczęły się dlatego, że PiS jest jawnie prożydowski.
4. Nie wiem z kim tam dokładnie współpracuje RN ale oddzieliłbym też do pewnego stopnia współpracę na jakichś polach z przyjmowaniem w swoje szeregi PZPRowców itp. Ciężko uniknąć w tym Kraju jakichś powiązań z PZPRowcami czy Żydami bo tutaj co drugi ma taką przeszłość i korzenie. Ale oczywiście trzeba się przyglądać takim zjawiskom jak zadawanie się z PZPRowcami. Pisałem wcześniej, że popieram RN ale nie jestem jakimś ich żołnierzem, nie jestem szmatą, która wybaczy wszystko. I Tobie podobnym radzę to samo. Przestańcie sie spuszczać nad tym swoim PiSem bo już dawno Was sprzedali a Wy zostaliście takimi żołnierzami, którzy mimo zdrady są nadal wierni.
5. Nie wiem od kogo RN wyciąga kasę, może rozwiniesz ten wątek? I nie wiem co jest złego w piciu wódki z Kobylańskim, hę?
6. Cieszę się natomiast, że się trochę wyjaśniło w kwestii PiS a Żydzi. Już tu nikt ze zwolenników PiSu nie udaje, że PiS nie jest prożydowski. Martwi mnie natomiast, że to akceptujecie, że zaczęły się jakieś nagonki w stylu "antysemita, wszędzie widzi żydów, wszystkiemu winni żydzi". Martwi mnie to z tego powodu, że to jest retoryka lemingów. To oni obśmiewali m. in. PiS z powodu widzenia wszędzie rosyjskich agentów (akurat tutaj to słusznie), z powodu robienia teorii spiskowych (Smoleńsk). Jak chcecie być poważnie traktowani to nie uciekajcie się do takich gierek.
Martwi mnie jeszcze to, że będąc jawnie prożydowscy robicie np z Ruchu Narodowego partię prorosyjską i mówicie, że to jest ich minus. Po pierwsze nie ma dowodów na to, że R jest prorosyjski, to są tylko Wasze wymysły. A po drugie szukacie prorosyjskości być może tam gdzie jej nie ma a jednocześnie sami już teraz przyznajecie się do swojej prożydowskości. Coś tu nie gra. Mówiłem Wam, że normalny Polak musi chcieć Polski wolnej a nie pro jakiejś tam. Tak trudno to zrozumieć?
ad1. Zastanawiam się czy bierzesz pod uwagę możliwość że to Ty: "jesteś na tyle zmanipulowany, że nie docierają do Ciebie argumenty za PiS. Chcesz dobrze ale glosujesz na złych ludzi. Tak samo jak masa lemingów z PO. Oni przecież też chcą dobrze."? Nie wiem czym masz świadomość tego że zaprezentowany przez Ciebie sposób argumentacji z założenia wyklucza wszelką dyskusję. No bo jak dyskutować z demiurgiem, który z góry wie że jego polemista jest zmanipulowany a jego zadanie sprowadza się tylko do tego aby oświecić niewtajemniczonego.
ad2. Aż mi wstyd komentować ten fragment Twojego postu. Mogę tylko uprzejmie zasugerować abyś przeczytał jeszcze raz polemikę do której się odnosisz i spróbował zrozumieć to co tam napisałem. Na obecnym etapie Twojego "zrozumienia" tego tekstu dyskusja nie ma sensu.
ad3. Twój tolerancyjny stosunek do Żydów jest naprawdę wzruszający. Jeśli chodzi o lemingowanie to zrewanażuję się równie uprzejmym pytaniem: czy jako leming RN-owski masz świadomość tego że niechęć do RN wynika z tego że jest on jawnie postubecki?
ad4. Dziękując za radę chciałbym Ci również zasugerować abyś, zanim zaczniesz "popierać RN", jednak sprawdził "z kim tam dokładnie współpracuje", bo bardzo poważnie ryzykujesz że, wbrew swoim intencjom, zostałeś już "sprzedany i przerobiony na szmatę".
ad5. http://natemat.pl/73915,wikileaks-uderza-w-ruch-narodowy-publikuje-700-stron-zapisu-prywatnych-rozmow-przemyslawa-holochera-na-facebooku; to jeśli chodzi o kasę, a to jeśli chodzi o to co jest złe w piciu z Kobylańskim http://natemat.pl/83089,kobylanski-o...ntury-w-hotelu . Na dobry początek.
ad6. Zdumiewająca konkluzja z przeczytanych postów. Jesteś pewien że nie czytasz ich "na wspak"?
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 13.03.2015 o godz. 01:45.