Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.03.2015, 00:02
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Niezależnie od tego nikt nie zasługuje na to, żeby go "zeszmacić" tak, jak z nim to zrobiono na tym i innych forach. Jest mi go zwyczajnie po ludzku żal.
Ależ on zeszmacił się sam. Wiem że mając taki kontrakt to trudno oczekiwać dymisji, ale:

1. Fakt nazywania piłkarzy "za 5 zł" jest niedopuszczalny. I to przed jakimkolwiek występem w drużynie. Nie wiadomo jak silni psychicznie są Jović i Barrentios (mogłem pomylić się w nazwisku). Jeśli są słabi - Smuda spaliłby ich na starcie gdyby ten wywiad do nich doszedł. Dostajesz informację że klub ściągnął Cię jedynie jako zapchajdziurę i nie zagrzejesz tu miejsca zbyt długo.

2. Franek "U mnie bez zmian" Smuda zeszmacił się już długo długo przed Wisłą, a nawet Ratyzboną. Nigdy nie przyznał się do błędu po Euro 2012. Nawet twierdził że wykonał znakomitą robotę przygotowując grunt pod następną kadrę. I tak było nawet po spuszczeniu do 3 ligi Regensburga.

Odpowiedz cytując