Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31411
Stary 12.03.2015, 21:22
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Sołtysie w końcu jak na PSL przystało nie należy się zbytnio narażać. Przecież trzeba od czasu do czasu być w opozycji, by potem, jednak oprzytomnieć i zorientować się, iż jest się w koalicji.
Nie wiem co na PSL przystało, bo obecnie mój komitet samorządowy jest w opozycji do koalicji PiS-PSL, gdzie PiS ma większość w radzie, a PSL burmistrza. Znowu trafiłeś pod zły adres