Smuga napisał(a):

Sołtysie w końcu jak na PSL przystało nie należy się zbytnio narażać. Przecież trzeba od czasu do czasu być w opozycji, by potem, jednak oprzytomnieć i zorientować się, iż jest się w koalicji.
|
Nie wiem co na PSL przystało, bo obecnie mój komitet samorządowy jest w opozycji do koalicji PiS-PSL, gdzie PiS ma większość w radzie, a PSL burmistrza. Znowu trafiłeś pod zły adres
