Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3311
Stary 12.03.2015, 16:03
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Ktoś tutaj liznął choć trochę finansów lub prostej rachunkowości?

Pieniądze piłkarzom, trenerom, wszystkim pracownikom płaci Wisła Kraków S.A. Nie Cupiał z własnej kieszeni lub jak niektórzy podają Cupiał, który wydaje pieniądze spółki wg własnego widzimisię. To jest Akcjonariat. Tam jest Zarząd. Tam jest Rada Nadzorcza. Tam są należności, zobowiązania, zyski/straty. Nie można od tak wpłacić z własnej kieszeni do spółki powiedzmy 50 tysięcy zł lub opłacić pracownika spółki pieniędzmi spoza spółki (jeśli rozmawiamy o przypadku Smudy).

Wam się może wydawać, lecz nie do końca tak jest.
Irracjonalny ekonomicznie pomysł płacenia przez zadłużony klub 65 tysięcy miesięcznie przegranemu trenerowi (ale i koledze) z ogólnie znanymi ograniczeniami mógł się zrodzić tylko w jednej głowie. BC miał kaprys - płaci Wisła.
Odpowiedz cytując