Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 12.03.2015, 12:39
rafaltwsd napisał(a):Wyświetl post
Żemło w sytuacji wykartkowania Arka powinien zagrac, tylko czy warto ryzykowac i wsadzac go na taka mine akurat w meczu z Legia? Bład był Franka bo gdy pauzował Gumis to mogł postawic na Piotrka, a wystawienie go w tym meczu to ryzyko ze jesli nie wyjdzie mu mecz to moze sie spalic, z drugiej strony jesli ma talent i charakter to nawet ewentualne niepowodzenie nie powinno go złamac
Ale jakie to ma znaczenie? Niezależnie od tego, kto będzie grał na tej pozycji, jeśli nas totalnie nie zlekceważą, przegramy, a tak przynajmniej zobaczymy ile jest wart.

Brak Żemły będzie oznaczał, że trener bez sprawdzania wie ile jest wart, a właściwie ile nie jest wart.
Odpowiedz cytując