rafaltwsd napisał(a):

|
Żemło w sytuacji wykartkowania Arka powinien zagrac, tylko czy warto ryzykowac i wsadzac go na taka mine akurat w meczu z Legia? Bład był Franka bo gdy pauzował Gumis to mogł postawic na Piotrka, a wystawienie go w tym meczu to ryzyko ze jesli nie wyjdzie mu mecz to moze sie spalic, z drugiej strony jesli ma talent i charakter to nawet ewentualne niepowodzenie nie powinno go złamac
|
Ale jakie to ma znaczenie? Niezależnie od tego, kto będzie grał na tej pozycji, jeśli nas totalnie nie zlekceważą, przegramy, a tak przynajmniej zobaczymy ile jest wart.
Brak Żemły będzie oznaczał, że trener bez sprawdzania wie ile jest wart, a właściwie ile nie jest wart.