raindog napisał(a):

|
Ok - w pierwszej turze można się z tym zgodzić, ale w drugiej turze, o ile do niej dojdzie, mając do wyboru Bronka i Dudę, w zasadzie jedynym rozsądnym działaniem będzie głosowanie przeciw Bronkowi. Innymi słowy - klasyczny wybór mniejszego zła.
|
Ma Pan rację, w pierwszej turze można głosować na swojego kandydata jednak w drugiej trzeba będzie podziękować obecnemu Prezydentowi za 5 lat bycia notariuszem Platformy Obywatelskiej, zgadzania się na wszystko co mu dadzą do podpisania bez zastanowienia ...
