Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3304
Stary 12.03.2015, 11:06
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Może należałoby zacząć od tego, że Smuda nie miał w ogóle honoru podpisując jakąkolwiek umowę z Wisłą?

Po jego wyczynach na Euro, po wielu wygłaszanych bzdetach (zrobię ci to za połowę ceny) próba trenowana takiego klubu jak Wisła to było zwykle naciągactwo?
Bez takich paranoi... równie łatwo można odbić tą piłeczkę i zapytać: Czy Cupiał miał honor obiecując Smudzie wzmocnienia co okienko transferowe? Zresztą Smuda to pijak! A każdy pijak to złodziej! Okradł Wisłę!!! No już bez jaj.
Odpowiedz cytując