|
Może należałoby zacząć od tego, że Smuda nie miał w ogóle honoru podpisując jakąkolwiek umowę z Wisłą?
Po jego wyczynach na Euro, po wielu wygłaszanych bzdetach (zrobię ci to za połowę ceny) próba trenowana takiego klubu jak Wisła to było zwykle naciągactwo?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|