emj10 napisał(a):

Kolejny dzień PiS próbuje zbić elektorat Dudzie na forum, ale wychodzi to jakoś na opak
|
już cytowali "spieprzaj dziadu"
wislak68 "O proszę. Nawet sołtys postanowił podłączyć się do dyskusji. Biedak cierpi że wszyscy mają w nosie jego "analizy" i postanowił "wejść do gry" tylnymi drzwiami. I jak to zwykle u sołtysa: wyszło krzywo. Przednówek. Trza orać i siać a nie zajmować się sprawami których i tak nigdy nie zrozumiesz."
ująłem to krócej
co by rozluznić temat
http://wpolityce.pl/polityka/236924-...nke-do-golenia
a tutaj jak to się robi w neopeerelu czyli z cyklu niszczymy jedyny Polski Bank
http://wpolityce.pl/polityka/236841-...a-konsekwencje
i metody
http://wpolityce.pl/gospodarka/23692...nckie-artykuly