Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31330
Stary 12.03.2015, 09:54
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Kolejny dzień PiS próbuje zbić elektorat Dudzie na forum, ale wychodzi to jakoś na opak
O proszę. Nawet sołtys postanowił podłączyć się do dyskusji. Biedak cierpi że wszyscy mają w nosie jego "analizy" i postanowił "wejść do gry" tylnymi drzwiami. I jak to zwykle u sołtysa: wyszło krzywo. Przednówek. Trza orać i siać a nie zajmować się sprawami których i tak nigdy nie zrozumiesz.
Cytat:
podobnie jak 5 lat temu w wypadku Jarka i Bronka.
W rzeczy samej: z tego Pawlaka to dopiero był gość!
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 12.03.2015 o godz. 09:58.