emj10 napisał(a):

Kolejny dzień PiS próbuje zbić elektorat Dudzie na forum, ale wychodzi to jakoś na opak
|
O proszę. Nawet sołtys postanowił podłączyć się do dyskusji. Biedak cierpi że wszyscy mają w nosie jego "analizy" i postanowił "wejść do gry" tylnymi drzwiami. I jak to zwykle u sołtysa: wyszło krzywo. Przednówek. Trza orać i siać a nie zajmować się sprawami których i tak nigdy nie zrozumiesz.
Cytat:
|
podobnie jak 5 lat temu w wypadku Jarka i Bronka.
|
W rzeczy samej: z tego Pawlaka to dopiero był gość!