Gwiaździsty napisał(a):

Bo oni stosują zasadę, że to jest ich Żyd, narodowy, który może." I oni tym Żydem mówią w twarz niedowiarkom. To jest nasz Żyd, narodowy i to nie jest nasze ostatnie słowo"
|
Napisałem o tym wyżej ale powtórzę: najzwięźlej wyrażoną przez Ciebie myśl ujął Goering: "O tym czy ktoś jest Żydem decyduję ja!"