Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 12.03.2015, 09:30
Marlowe napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy Stilic powinien zagrać z Legią bo złapie jak nic żółtą kartkę i nie zagra w derbach.Tak samo spróbowałbym Miśkiewicza i Żemło .Brakuje mi najbardziej solidnego defensywnego pomocnika bo Jodłowiec czy Covilo przepchnie każdego z naszych.z całym szacunkiem dla Alana na tej pozycji liczy się doświadczenie a tego mu brak.Liczę na intelig
Już chyba lepiej by było, gdyby złapał tę żółtą kartkę z Zawiszą, bo z Legią przegramy na pewno. No, ale co się stało, to się nie odstanie. Teraz zastanawiam się czy nie lepiej, żeby złapał teraz, za niego zagra Barrientos w derbach, a Semir wykartkuje się przed Jagiellonią, która ostatnie dwa mecze przegrała, w tym jeden u siebie z Koroną. Można liczyć na 1 punkt. Mimo wszystko Cracovia to łatwiejszy przeciwnik, a i można Barrientosa przetestować
Odpowiedz cytując