wislak68 napisał(a):

ad2. A jeden z kandydatów nazywa się Braun, jego wujo został wyznaczony przez rządzącą Polską "żydowską mafię" na prezesa TVP, on sam kandydował z list Giertycha do Senatu a jego ojciec Kazimierz został umieszczony przez "dobrych Polaków" na liście "Żydów w Polsce" (http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?p=38494) i pomimo tego wszystkiego stał się ulubionym kandydatem największego na tym forum antysemity.
Nie, nie zwariowałem. Odpowiadam tylko oszołomowi w jedynym zrozumiałym dla niego języku.
|
Bo oni stosują zasadę, że to jest ich Żyd, narodowy, który może." I oni tym Żydem mówią w twarz niedowiarkom. To jest nasz Żyd, narodowy i to nie jest nasze ostatnie słowo"
