Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3300
Stary 11.03.2015, 23:18
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo nie honorowo jest nie zrzekać się swoich pieniędzy :v Wiadomo najlepiej jest zarządzać cudzą kasą. Nie ma się co czepiać Franza za ten kontrakt, trzeba się czepiać debila, który go zaproponował.
Długość i kwota kontraktu Franza wygląda mi na inicjatywę myślenicką...
Odpowiedz cytując