silver03 napisał(a):

|
Bardzo nie honorowo jest nie zrzekać się swoich pieniędzy :v Wiadomo najlepiej jest zarządzać cudzą kasą. Nie ma się co czepiać Franza za ten kontrakt, trzeba się czepiać debila, który go zaproponował.
|
Długość i kwota kontraktu Franza wygląda mi na inicjatywę myślenicką...