|
wislak te wyzwiska oraz inwektywy dyskwalifikują niektórych udzielających się tu użytkowników. Świadczą tylko o ich poziomie moralnym i intelektualnym. Szkoda tych ludzi, że nie miał ich, kto wychować. Niech mają pretensje do swoich rodziców. Sami się zatrują własnym jadem. Naprawdę żal mi tych ludzi.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 11.03.2015 o godz. 23:05.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|