Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31312
Stary 11.03.2015, 23:02
wislak te wyzwiska oraz inwektywy dyskwalifikują niektórych udzielających się tu użytkowników. Świadczą tylko o ich poziomie moralnym i intelektualnym. Szkoda tych ludzi, że nie miał ich, kto wychować. Niech mają pretensje do swoich rodziców. Sami się zatrują własnym jadem. Naprawdę żal mi tych ludzi.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 11.03.2015 o godz. 23:05.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!