Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31300
Stary 11.03.2015, 22:25
palikot napisał(a):Wyświetl post
Skończ już obrażać prawdziwych Kibiców Wisły i prawdziwych Polaków ty prożydowski chamie. Nauczyli by was kultury tam trochę te Araby z Izilu
No właśnie. Nawet "poczucie humoru" macie takie "spod budki z piwem"