wiesniak842 napisał(a):

Wiem, ze stopien waszej kompromitacji osiagnal apogeum. Niestety, malo w tym jest mojego udzialu, gdyz sami siebie kompromitujecie. Zebym puknal w pustaka to musielibysmy sie spotkac w cztery oczy
|
No to pohasały sobie chłopaczki. Wzięły kamikaze jako zająca i zrobili sobie happening. Ot cały KORWIN. Dzieciaczki w przykusych portaskach, którzy mogą się polansować i wyjść na światowców przed kolesiami od alpagi, ale gdy przychodzą trudniejsze pytanie pozostaje im tylko błazenada. Pustka Panie.