Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31292
Stary 11.03.2015, 21:57
Smuga napisał(a):Wyświetl post
W końcu macie wspólny mianownik - on ma wujka związanego z PO, natomiast Ty jak sam przyznałeś głosowałeś w przeszłości na PO. Swój swego zawsze rozpozna.
https://www.youtube.com/watch?v=7P_Zd95By0g
oglądnij Staszka Michalkiewicza. Staszek odpowie dlaczego głosowałem
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰