Smuga napisał(a):

W końcu macie wspólny mianownik - on ma wujka związanego z PO, natomiast Ty jak sam przyznałeś głosowałeś w przeszłości na PO. Swój swego zawsze rozpozna.
|
https://www.youtube.com/watch?v=7P_Zd95By0g
oglądnij Staszka Michalkiewicza. Staszek odpowie dlaczego głosowałem
