Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31286
Stary 11.03.2015, 21:39
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Nie dziwi mnie, ze Zydzi, ktorych popieracie zawlaszczaja sobie Polske i chetnie do niej wroca. Dobrze, ze przynajmniej sie przyznajesz co jest twoja Ojczyzna. Chyba nie ta strone Blon co trzeba wybraliscie choc.... moze jestescie ukryta opcja zydowska
ogarnijcie się , bo stopień kompromitacji osiąga apogeum, popieramy żydów , powiem dosadnie chociaż tego ostatnio nie robię , puknij się w pustaka,

ABGwislakABG na korwinowców pocisk , szkoda amunicji, to była lekceważąca ironia