wiesniak842 napisał(a):

Nie dziwi mnie, ze Zydzi, ktorych popieracie zawlaszczaja sobie Polske i chetnie do niej wroca. Dobrze, ze przynajmniej sie przyznajesz co jest twoja Ojczyzna. Chyba nie ta strone Blon co trzeba wybraliscie choc.... moze jestescie ukryta opcja zydowska
|
ogarnijcie się , bo stopień kompromitacji osiąga apogeum, popieramy żydów

, powiem dosadnie chociaż tego ostatnio nie robię , puknij się w pustaka,
ABGwislakABG na korwinowców pocisk , szkoda amunicji, to była lekceważąca ironia