Weszło jednak zawsze jest dobrze poinformowane więc pewnie coś jest na rzeczy. Wiadomo, że mógł się w....ić bo Nawałka zmienił zasadę, że ten kto ma najwięcej występów zostaje kapitanem ale z drugiej strony w reprezentacji gra się dla kraju, a nie dla jakiejś głupiej opaski.
Jako alternatywę Nawałka ma Peszkę

, następnego jeźdźca bez głowy i do tego po kontuzji Grosickiego, a potem chyba Żyrę i Kucharczyka

tak jak piszą ludzie na forach Kuba nawet bez nogi jest kilka klas lepszym piłkarzem więc powód sportowy jest mało wiarygodny jednak.