Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31280
Stary 11.03.2015, 21:25
palikot napisał(a):Wyświetl post
Polecam wam -> 2 strona błoń, -> liżcie się z Ajaxem, jakiegoś pedałka sobie jeszcze weźcie będziecie jak dobra paczka kumpli
Teksty na poziomie Niesiołowskiego albo tego Pana, od, którego pochodzi ten nick. Po akcji z Bonim nie dziwi, więc równie kloaczny poziom wyborców Mikkego.

PS wislak masz rację zabawa może być przednia. Wchodzę w to!
Ostatnio edytowane przez Smuga : 11.03.2015 o godz. 21:36.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!