Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31279
Stary 11.03.2015, 21:25
Smuga napisał(a):Wyświetl post
wislak wielka prośba na przyszłość: nie cytuj więcej takiego bełkotu. Niedobrze się człowiekowi robi jak się takie kiczowate teksty czyta.
Nie to żebym był uparty, ale mam wrażenie że cytując kamikaze, wszyscy mają bardzo dobrą zabawę (przecież chyba nikt ne bierze tych jego bzdur na serio). Już od dawna różne takie dziwolągi bawiły publikę i myślę że nie warto pozbawiać się takich atrakcji. Jeśli będziesz nalegał oczywiście zaprzestanę cytowania ale daj mi (sobie) szansę. Będzie zabawnie.