Smuga napisał(a):

wislak wielka prośba na przyszłość: nie cytuj więcej takiego bełkotu. Niedobrze się człowiekowi robi jak się takie kiczowate teksty czyta.
|
Nie to żebym był uparty, ale mam wrażenie że cytując kamikaze, wszyscy mają bardzo dobrą zabawę (przecież chyba nikt ne bierze tych jego bzdur na serio). Już od dawna różne takie dziwolągi bawiły publikę i myślę że nie warto pozbawiać się takich atrakcji. Jeśli będziesz nalegał oczywiście zaprzestanę cytowania ale daj mi (sobie) szansę. Będzie zabawnie.