palikot napisał(a):

Właśnie, gdyby nie to, że Braun jest anonimowy w Polityce, to bym też na niego głosował właśnie za jego podejście do PISu!
|
W końcu macie wspólny mianownik - on ma wujka związanego z PO, natomiast Ty jak sam przyznałeś głosowałeś w przeszłości na PO. Swój swego zawsze rozpozna.
