wiesniak842 napisał(a):

hahaha standardowo
"Ide" to tutaj slusznie krytykowali ale jak sie udowodni, ze i w PiSie macki zydokomuchow maja swoj zasieg to zaraz bedea od antysemitow wyzywac
Skad my to znamy - az wstyd, ze antypolskie partie popieracie.
|
Powiedziałbym: bardzo wiesniacka prowokacja. Takie tam podśmiechujki a kolega kamikaze gotów wciągnąć wiesniaka na listę Żydów i będzie pozamiatane. Interesujące jest natomiast to że kolega kamikaze zdaje się bawić wszystkich, niezależnie od barw politycznych. Był tu wcześniej taki anarchista (nie pamiętam już jego nicka) który miał bardzo podobny dar od Pana Boga.