Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31275
Stary 11.03.2015, 21:13
Właśnie, gdyby nie to, że Braun jest anonimowy w Polityce, to bym też na niego głosował właśnie za jego podejście do PISu!

Dobrze że już mamy zidentyfikowane intencje naszych forumowych kolegów
Polecam wam -> 2 strona błoń, -> liżcie się z Ajaxem, jakiegoś pedałka sobie jeszcze weźcie będziecie jak dobra paczka kumpli
Ostatnio edytowane przez palikot : 11.03.2015 o godz. 21:16.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰