Właśnie, gdyby nie to, że Braun jest anonimowy w Polityce, to bym też na niego głosował właśnie za jego podejście do PISu!
Dobrze że już mamy zidentyfikowane intencje naszych forumowych kolegów

Polecam wam -> 2 strona błoń, -> liżcie się z Ajaxem, jakiegoś pedałka sobie jeszcze weźcie będziecie jak dobra paczka kumpli
