Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31267
Stary 11.03.2015, 20:46
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
hahaha standardowo
"Ide" to tutaj slusznie krytykowali ale jak sie udowodni, ze i w PiSie macki zydokomuchow maja swoj zasieg to zaraz bedea od antysemitow wyzywac
Skad my to znamy - az wstyd, ze antypolskie partie popieracie.
jak złożymy samokrytykę możemy wrócić na Ojczyzny łono