wiesniak842 napisał(a):

hahaha standardowo
"Ide" to tutaj slusznie krytykowali ale jak sie udowodni, ze i w PiSie macki zydokomuchow maja swoj zasieg to zaraz bedea od antysemitow wyzywac
Skad my to znamy - az wstyd, ze antypolskie partie popieracie.
|
jak złożymy samokrytykę możemy wrócić na Ojczyzny łono
