Ile złości, głupiego jadu, bezsilności, a także bezradności w antysemicie. Jak miło oglądać, gdy się coraz bardziej pogrąża.

W ogóle, to chyba pomylił fora. Może powinien udać się na misje do sąsiadki zza miedzy. W końcu znajdą proroka, który otworzy, im oczy i uszy na jedyną, słuszną i tylko jemu objawioną prawdę.
