Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31265
Stary 11.03.2015, 20:09
Ile złości, głupiego jadu, bezsilności, a także bezradności w antysemicie. Jak miło oglądać, gdy się coraz bardziej pogrąża. W ogóle, to chyba pomylił fora. Może powinien udać się na misje do sąsiadki zza miedzy. W końcu znajdą proroka, który otworzy, im oczy i uszy na jedyną, słuszną i tylko jemu objawioną prawdę.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 11.03.2015 o godz. 20:16.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!