Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline
#
31257
11.03.2015, 17:04
palikot
napisał(a):
JKM też zdemaskowany, bo był w ambasadzie rosyjskiej... tylko nie ma filmiku, ale składał raport ... hmmm
Kilka znajomych mi osób też było 12 czerwca 2014 czerwca w AR i nawet mam na mailu jakieś fotki JKM. Filmiku brak
Twarze lekko zamazane, zdjęcie przycięte i wykadrowane, aby mnie FSB nie ścigało za insiderskie fotki
Ostatnio edytowane przez emj10 : 11.03.2015 o godz. 17:17.
emj10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do emj10
Znajdź inne posty napisane przez emj10