Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31257
Stary 11.03.2015, 17:04
palikot napisał(a):Wyświetl post
JKM też zdemaskowany, bo był w ambasadzie rosyjskiej... tylko nie ma filmiku, ale składał raport ... hmmm
Kilka znajomych mi osób też było 12 czerwca 2014 czerwca w AR i nawet mam na mailu jakieś fotki JKM. Filmiku brak

Twarze lekko zamazane, zdjęcie przycięte i wykadrowane, aby mnie FSB nie ścigało za insiderskie fotki

Ostatnio edytowane przez emj10 : 11.03.2015 o godz. 17:17.