Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31254
Stary 11.03.2015, 16:08
Strzelacie się tymi ślepakami, na dodatek odgrzewanymi.

Pan Anime wstawia filmik, z którego totalnie nic nie wynika. Przez całe XX minut akcji żadnej nie ma, tym bardziej w 1:55. Strzałów nie słychać.

Najlepsze w tych obrzucaniach jest to, że i jeden i drugi nie wie z kim gadał i o czym, z kim w ogóle, z kim najwięcej. Komu podał rękę, kogo obrzucił pogardą. Był tu i tu i tyle, już "zdrajca". Rozumiem, że stenogramy z rozmów są?

Paradoks polega na tym, że sprawdzając czy to jednego czy drugiego kandydata określającego się jako prawicę NIE MOŻNA SIĘ DO NICZEGO PRZYCZEPIĆ. Czy to w przypadku Dudy, czy nawet fąfla z partii kandydata z muszką Wiplera. Jedziecie na jednym wózku jako prawica, a lemingi się cieszą przygryzając arbuza. Bo czas, w którym równie dobrze mogliby gonić nasz tyłek gonią swoje nawzajem.

Do każdego można się przyjebać, każdemu wycisnąć jakieś brudy. Tylko rozróżniajcie BELKI od drzazg w oku
Anty PO-PiS!!!