nie wiedziałem że JKM jest ministrem MSZ lub Premierem co by nawiązywał stosunki z Rosją

, i do tego w towarzystwie nauczycielek i tłumaczek jak prawił wołominiak , nie widziałem Dudy na żadnym bankiecie to raz , dwa ,nie przywołuj jakichś anonimowych Pisowców którzy się skompromitowali i już pewnie są poza partią , a jak nie są to powinni dawno być