Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31250
Stary 11.03.2015, 15:28
palikot "JKM też zdemaskowany, bo był w ambasadzie rosyjskiej... tylko nie ma filmiku... hmmm "

no widzisz , jakby się nie odzywał nikt by się nie dowiedział , ale że był z tego tak dumny... hmmm