Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31237
Stary 11.03.2015, 14:15
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
domin_czyzyny "opcją żydowsko-niemiecką (Bredzisław)"

dobre, bardzo dobre , bulu opcja żydowsko-niemiecka , nie daruję sobie
a co jest niby takiego dobrego. Jest na pasku żydów, którym obiecał "zwrot" majątku, oraz na pasku Angeli, której rozkazy wykonuje bez zastanowienia. A do tego dodałbym jego związki z WSI, a co się z tym wiąże także związki z czymś dalej na wschodzie...

tak. Do grona Kukiza, Kowalskiego dodałbym jeszcze Brauna.