Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31236
Stary 11.03.2015, 14:08
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to Grzegorz Braun jest najlepszym kandydatem. No ale nie wiem czy zdoła zebrać podpisy, w "wolnych" mediach go nie promują może być ciężko. Dużo osób nawet nie wie, że planuje wystartować w wyborach.

http://podpisydlabrauna.wix.com/podpisydlabrauna
Ależ nazwisko Braun tez jakieś takie nie polskie, dlaczego ma być lepsze niż np. Kornhauser