kamikaze napisał(a):

Jak dla mnie to Grzegorz Braun jest najlepszym kandydatem. No ale nie wiem czy zdoła zebrać podpisy, w "wolnych" mediach go nie promują może być ciężko. Dużo osób nawet nie wie, że planuje wystartować w wyborach.
http://podpisydlabrauna.wix.com/podpisydlabrauna
|
Ależ nazwisko Braun tez jakieś takie nie polskie, dlaczego ma być lepsze niż np. Kornhauser
