silver03 napisał(a):

|
Zachowa rotacje do rundy finałowej, patrz mecz ze Śląskiem. Zmiennicy jak widać mu wystarczają, żeby odskakiwać "goniącym".
|
No ale jeśli zachowa rotację to na nas właśnie wyjdzie najmocniejszy skład. Myślę, że w meczu z nami w pierwszej 11 wyjdzie trzech zawodników z pierwszej 11 meczu ze Śląskiem- Jodłowiec, Vrdoljak i Rzeźniczak. Czyli kręgosłup.