Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 11.03.2015, 14:06
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Zachowa rotacje do rundy finałowej, patrz mecz ze Śląskiem. Zmiennicy jak widać mu wystarczają, żeby odskakiwać "goniącym".

No ale jeśli zachowa rotację to na nas właśnie wyjdzie najmocniejszy skład. Myślę, że w meczu z nami w pierwszej 11 wyjdzie trzech zawodników z pierwszej 11 meczu ze Śląskiem- Jodłowiec, Vrdoljak i Rzeźniczak. Czyli kręgosłup.
Odpowiedz cytując