|
Nie wazne z ktorej druzyny bo wyceniany jest dany zawodnik, i nie wazne czy on ma 36 lat skoro przez wiekszosc (nawet legijny portal weszlo) Glowacki jest uwazany za najlepszego stopera w Polsce dlatego w jego przypadku wiek nie gra roli, baa.. wielu twierdzi, ze czyms starszy tym lepszy.
I wracamy do punktu wyjscia.. skoro on jest wyceniany na 150 tys euro to jak moze Piotr Zemlo byc wyceniany na 100 tys euro? gdzie tu logika, przeciez to jak zderzenie ferrari z trabantem. A skoro juz robią taką wycenę Glowackiego to Piotra Zemlo muszą wycenić na 20 euro i wtedy będzie się zgadzać. Glowackiego wycenili na poziomie chlopaczkow z rezerw ktorzy gdy Glowacki rządzi i dzieli na boiski to oni stoja za bandami reklamowymi i podaja pilki pilkarzom w czasie meczu.. oni wszystko na odwrot robią, największa padaki z Wisly wycenili wyzej, a tych ktorzy cos graja wycenili nizej.. i generalnie kwoty sa po prostu smieszne.. na jakiej podstawie oni to licza? na zadnej.. widzimisię.. caly transfermarkt.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 11.03.2015 o godz. 12:33.
|