Smuga napisał(a):

Antysemito daremne są te Twoje wysiłki. Dlaczego tak cicho siedziałeś, gdy Komoruski kompromitował się w Japonii? Na, to pytanie nie musisz, jednak odpowiadać, ponieważ wszyscy znają odpowiedź.
|
już tu "brylował" , nie zna takiego słowa jak antysemita,to transwestyta jak widać z avatara, ktoś wkleił to wyżej więc chciał błysnąć , wyszło jak zwykle
Gwiaździsty 'Skoro to było wspólne posiedzenie obu parlamentów to kto miał sie niby na nim nie pojawić ?"
nie wiedzą , piszą że Amerykanin i Żyd zły , nie wiem ? ma wielkie i krwiożercze kły ? do tego guru mówi że putinu ok, maja metlik w głowie ale muszą trzymać linię