Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 11.03.2015, 12:03
Kaziu musi dokładnie przeanalizować ostatni mecz Legii ze Śląskiem w PP, by chociaż spróbować znaleźć jakiś sposób na nich. Co do naszego składu, to prawdopodobnie Burliga zostanie przesunięty na lewą strone, bo i tak nie będzie za często przekraczał środek boiska, więc "brak' lewej nogi ma mniejsze znaczenie.
Jović oczywiście prawa obrona. Guzmics i Żemło na środku (brak innego wyjścia). Boguski na pewno nie zagra na def.pom., bo byłby rozdeptany przez Jodłowca i Vrdoljaka. Jak zatrzymać Dudę, to nie mam zielonego pojęcia . Rzecz jasna Murzynki na skrzydła i...
PS. Rzecz jasna Stilić ława. Garguła na rozegraniu, a za jego plecami Dudka i Uryga (a nóż widelec). Brożek "bicz na Legię" atak i jazda, jazda Biała Gwiazda!
Powód: PS.
Ostatnio edytowane przez rozarian : 11.03.2015 o godz. 12:14.
Odpowiedz cytując