RAFi89 napisał(a):

|
Kierując się wyceną przez portal transfermarkt.de to jesteśmy na 4 miejscu jeśli chodzi o wartość piłkarzy.
|
To się nie kieruj bo na transfermarkt mozna wpisywac co sie chce, chyba nawet uzytkownicy moga edytowac posty, cos jak na wikipedii, przeciez administratorzy strony nie znaja 80% pilkarzy ktorzy tam sa, tylko od ich widzimisie zalezy jaka bedzie wycena, czesto w slepo cos wpisuja.
Np.
Arkadiusza Głowackiego wycenili na 150 tyś. euro.. 150 tyś euro to wycena najlepszego stopera w Polsce, a Piotra Zemlo wyceniają na 100 tys euro czyli blisko Glowackiego.
, Szymon Witek z 3 druzyny Wisly wyceniany na 50 tys euro.. czyli tylko 2 razy mniej od Glowackiego

i tak mozna wymieniac komedie zamieszczaną tam..
uroki transfermarkt.. ich trzeba przymusowo leczyć i wszystkich tych, ktorzy biorą te wyceny na poważnie. Oni Dudy to na oczy nie widzieli ale cos wpisac trzeba.