Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22159
Stary 11.03.2015, 11:56
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Kierując się wyceną przez portal transfermarkt.de to jesteśmy na 4 miejscu jeśli chodzi o wartość piłkarzy.
To się nie kieruj bo na transfermarkt mozna wpisywac co sie chce, chyba nawet uzytkownicy moga edytowac posty, cos jak na wikipedii, przeciez administratorzy strony nie znaja 80% pilkarzy ktorzy tam sa, tylko od ich widzimisie zalezy jaka bedzie wycena, czesto w slepo cos wpisuja.


Np. Arkadiusza Głowackiego wycenili na 150 tyś. euro.. 150 tyś euro to wycena najlepszego stopera w Polsce, a Piotra Zemlo wyceniają na 100 tys euro czyli blisko Glowackiego. , Szymon Witek z 3 druzyny Wisly wyceniany na 50 tys euro.. czyli tylko 2 razy mniej od Glowackiego i tak mozna wymieniac komedie zamieszczaną tam..


uroki transfermarkt.. ich trzeba przymusowo leczyć i wszystkich tych, ktorzy biorą te wyceny na poważnie. Oni Dudy to na oczy nie widzieli ale cos wpisac trzeba.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 11.03.2015 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując