Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31220
Stary 11.03.2015, 10:19
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
1. ... różnica między nami jest taka, że ja mam w te partie wyjebane i chcę dobra Polski a nie żeby kabzę sobie nabijał na nas jakiś Kowalski czy Kaczyński.
2. Dziś "ufam" temu pierwszemu ale jutro jak zobaczę, że będzie robił takie rzeczy jak PiSowcy to pierwszy na nim ..... będę wieszał.
ad1. Rozumiem że jako osoba popierająca PiS Twoim zdaniem: "nie chcę dobra Polski i chcę aby Kabzę nabijał sobie jakiś Kaczyński"?
2. Jakich to rzeczy nie robi RN, które robią PiSowcy? Nie współpracują z byłymi ubolami? Nie wymuszają pieniędzy od Bogu ducha winnych ludzi? Nie chleją z Kobylańskim?