Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22156
Stary 11.03.2015, 09:18
NA pocieszenie w pierwszej 20 jak widze jest tylko Lega Lech Slask i Wisla wiec z tego by wynikalo ze powinnismy byc na 4 miejscu w tabeli
Odpowiedz cytując